2 yıl depolama %10 indirim

tarafından
1418
2 yıl depolama %10 indirim

2 yıl depolama %10 indirim

Süresiz %10 İndirim

Uzun süreli depolama da %10 indirim Çözüm depo’da kampanya en az iki (2) yıl depo’lama da geçerli olmak şartıyla tüm müşterilerimizin her türlü depo ihtiyaçı için geçerli olan kampanyamız devam ediyor
kampanyamızın başlangıc tarihi ile bitiş tarihi olmamaktadır.
Kampanyamız süresizdir Bu süresiz olan kampanyamızdan yararlanmak için en az 24 ay sözleşme yaptığımız takdirde geçerlidir.
Erken iptal etme bedeli; Kampanyamız en az iki (2) yıl sözleşme yaptığımız takdirde geçerlidir. Erken iptaledildiği takdirde normal fiyat tablomuzdan yararlanılır.
Kampanyamız’dan yararlanan tüm müşterilerimiz iki (2) yıl tamamladığı takdirde süre uzatımı eğer iki (2) yıl kalmasa iptal edilirse  sizin tarafınızda iptal gerçekleşirse ödemiş olduğunuz ücret eksiksiz ve 24 ay ile tamamlanıp hepsi eksiksiz bir şekilde firmamız tarafından sizden talep edilecektir . Sözleşme süresinin bitimine bir (1) ay kala eşyanızı aldığınız takdirde sözleşmeniz iptal olur ödemiş olduğunuz ve geriye kalan 1 ay ücreti ile tüm indirimli fiyatınız hepsi normal fiyat ile firmamız tarafından sizden talep edilecektir.

24 ay sözleşme de geçerli %10 indirim.

24 ay sözleşme de geçerli %10 indirim.

Tüm fiyatlarımız için geçerli olan kampanyamız bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir. Kampanyamız genel Müdürlük tarafından onaylanmış ve süresiz bir şekilde devam etmektedir.
Kampanya koşulları; Erken iptal bedeli ve kalan ay’ların bedelı alınır, hem bireysel hemde kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir. iki (2) yıl bittiği takdirde tekrar süre uzatılırsa 24 ay olduğu takdirde %10 indirim tekrar geçerli olur.

Kaynak: https://www.cozumdepo.com/527/2-yil-depolamada-indirim.html