Ev Eşyası Depolama Fiyatları

tarafından
291
Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları nasıl belirleniyor? Ev taşıma ve benzeri birçok kategoride fazla eşyalar zaman zaman artabilmektedir. Eşyaların artması nedeniyle eşyalar için uygun bir deponun bulunması da ciddi anlamda problem teşkil etmektedir. Ev eşyası depolama hizmetinde şirketimiz ilk aşamada özel paketleme, yükleme ve teslimat çözümleri üretmektedir.

Ev Eşyası Depolama

Firmamız isterseniz depoyu gezdirebilmektedir. Depoyu yakından görmek ve yakından tahlil etmek isteyenler depolarımızı yakından görebilir. Güvenlik, izolasyon ve bina konumu gibi birçok kategoride binayı yakından inceleyebilirsiniz.

Depolarımızın güvenlik sorunu yoktur ve her zaman için güvenliği sağlanmaktadır. 7/24 eşya depolama güvenliği ile ilgili işlemlerde şirketimiz çözüm odaklı hareket etmektedir. Depomuz şehrin asayiş bakımından en güvenli noktalarında yer almaktadır. Güvenlik görevlisi, kamera ve diğer güvenlik konuları şirketimiz tarafından çözüme kavuşturulmuş durumdadır. Depomuz son derece güvenlidir ve bu güvenlik konusu güncellenmektedir.

Binamızın yapısal özellikleri güvenli olmakla birlikte yeni nesil özelliklere sahiptir. Eşyalara zarar verebilecek rutubet, soğuk hava, sıcak hava ve güve gibi etmenler görülmemektedir. Bu etmenlere karşı binamız güvenlidir.

Deprem veya su baskını gibi durumlarda da güvenlik problemi yaşamıyoruz. Deprem, yangın, su baskını ve benzeri durumlarda personelimiz kurtarma programını uygulamaktadır. Kurtarma ekibimiz baskın durumunda en kısa sürede eşyaları güvenli noktalara taşımaktadır. Deprem, yangın ve benzeri durumlar için eşya depolama personelimiz bilgilendirilmektedir.

Bu sektörde merak edilen konulardan biri de depoların ısıtma özelliğidir. İklimlendirme, depolama hizmetinin en önemli konusudur. Yaz aylarında eşyaların mekanik bozulmaya maruz kalmaması için klima sistemini kullanıyoruz. Kış aylarında da ısıtma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarda tozlanma, paslanma, çürüme ve benzeri oluşumların meydana gelmemesi için gerekli olan iklimlendirme işlemi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Temizlik her sektörde olduğu gibi eşya depolama sektöründe de önemli bir konudur. Depoların ihtiyaç duyduğu temizlik işlemi elemanlarımız tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Eşyaların toz tutmaması ve herhangi bir deformasyona uğramaması için düzenli temizlik işlemleri yapılmaktadır. Binalarımızın havalandırma sistemi de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Isıtma, soğutma ve havalandırma gibi konularda eşya depolama binalarımız profesyonel yöntemleri tercih etmektedir.

Eşya Depolama Acil Durum Prosedürümüz

Depolarda yüzlerce emanet eşya deposu bulunmaktadır ve her bir odacık özel korunmaktadır. Bu eşyaların korunmasında gerekli bütün önlemleri alan şirket elemanlarımız acil durumlar için de önlem almaya devam etmektedir. Acil durum prosedürümüzü uygulayan elemanlarımız gerekli eğitimi almıştır.

Elemanlarımız yangın, sel, deprem ve benzeri afetlerde ilk aşamada eşyaları dışarı çıkarmaktadır. Seri bir şekilde eşyalar güvenli noktalara aktarılmaktadır ve bu bölgede de gerekli önlemler ekibimiz tarafından alınmaktadır. Eşyaları afetlere karşı sigortalayabilirsiniz. Deprem veya sel gibi durumlarda meydana gelen maddi hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.